Gra Game Boy Advance: X-Men: Panowanie Apokalipsy

"Game Boy Advance: X-Men: Panowanie Apokalipsy" to świetna gra, która została wydana na konsole Game Boy Advance jeszcze w 2001 roku. W tamtych czasach posiadaczy takich konsol można było nazwać prawdziwymi szczęściarzami. W końcu nie każdy mógł sobie pozwolić na tak fajne urządzenie. Sporym problemem było również zdobycie na nie kultowych gier. Dlatego dziś przygotowaliśmy dla Was jedną z topowych gier o super bohaterach, którą zapewne znacie. Zgodnie z fabułą, głównym złoczyńcą będzie Apocalypse. Można go nazwać prawdziwym jeźdźcem śmierci i zniszczenia. Ma również niesamowitą zdolność odbierania mocy innym mutantom! Cała drużyna X-Men wyruszyła do walki z tym potworem. Czy jesteś gotowy, aby wesprzeć chłopaków? W takim razie przejdźmy do pierwszej bitwy!
Jak grać?
Walcz takimi postaciami jak Wolverine, Thunderstorm, Cyclops i Rouge. Każdy z nich posiada indywidualne umiejętności i zdolności, które możesz wykorzystać w walce. Zauważ. Postać ma dwa paski - zdrowia i energii. O ile z pierwszym wszystko jest w porządku, to drugi wyczerpie się w momencie przedłużającego się ataku. Dlatego staraj się zadawać obrażenia wrogowi, aby nie stać się całkowicie bezbronnym. Pokonaj sługusów Apokalipsy i pokonaj głównego bossa dzięki wysiłkom zespołowym. Powodzenia!
/
- więcej / ROZPOCZNIJ GRĘ
- pauza
- kontrole
/
- silny atak
/
- prosty atak
- skok
O grze:
- Oryginalna nazwa gry — X-Men: Reign Of Apocalypse.
- Gra zdobyła uznanie wśród naszych graczy, którzy ocenili ją na 5.0 z 5. Łącznie zagłosowało 6 osob(y).
- Premiera gry miała miejsce w styczniu 2023 roku i od razu stała się dostępna na następujących urządzeniach: przeglądarka internetowa (PC) oraz urządzenia mobilne (smartfony i tablety).
- Stworzona w technologii HTML5 — można grać bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności instalacji.





















