Gra GTA: San Andreas Multiplayer

Gra GTA: San Andreas Multiplayer jest kopią słynnej gry na komputer. Niestety, w tej kopii jest tylko część mapy miasta i jest tylko możliwość prowadzenia samochodów, zarządzanie graczem nie jest możliwe. Mimo to gra posiada tryb Multiplayer, co oznacza, że wszyscy gracze mogą spotkać się ze sobą gdzieś na mapie i rozpocząć wspólną zabawę.
Jak grać?
Tak więc na początku gry musimy wymyślić swój pseudonim, a następnie istnieje możliwość wyboru 1 z 9 dostępnych pojazdów, na których będziemy poruszać się po mieście San Andreas. Możesz wybrać: Buggy, motocykl policyjny, autobus, minivan, ciężarówkę, a nawet helikopter. Następnie rozpoczyna się twoja gra. Możesz podjechać do świateł i wziąć udział w wyścigu, możesz też po prostu jeździć po swoim ulubionym mieście i robić, co chcesz. Czekają na Ciebie te same ulice, co w prawdziwym GTA. Domy, budynki, drogi - wszystko skopiowane dokładnie do oryginału, oczywiście nie cała mapa. Każdy z samochodów ma nitro do przyspieszania, a niektóre z nich mają nawet broń w postaci rakiet. Siedząc w fotelu pilota helikoptera, możesz wznieść się i latać nad miastem, co jest bardzo fajne.
Spotykaj się z innymi graczami w różnych częściach miasta, rozmawiaj na czacie ogólnym i baw się dobrze. Powodzenia!
- kontrola
- hamulec ręczny
- zmiana kamery
- strzelanie z helikoptera/buggy
- start rakiety
- włącz/wyłącz syrenę policyjną na motocyklu
- nitro
- sygnał
- skok samochodem
- czat
- pauza/menu
O grze:
- Oryginalna nazwa gry — GTA: San Andreas Multiplayer.
- Gra zdobyła uznanie wśród naszych graczy, którzy ocenili ją na 4.2 z 5. Łącznie zagłosowało 11865 osob(y).
- Premiera gry miała miejsce w lutym 2019 roku i od razu stała się dostępna na następujących urządzeniach: przeglądarka internetowa (PC).
- Stworzona w technologii HTML5 (Unity WebGL) — można grać bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności instalacji.























