Gra Transformers: Bitwa o Energon
Na pustyni, w bazie Decepticonów, odkryto ciemny energon. Transformers wysyłają swojego wojownika o imieniu Bulkhead, który ma udać się do bazy Decepticonów i zabrać energon, zanim Decepticony wykorzystają go do swoich celów. Steruj autoboтом Bulkhead, przechodź misje i niszcz przeciwników za pomocą dwóch rodzajów broni, blastera i dużej żelaznej kuli.
Jak grać?
Używając tej broni, musisz bronić się nie tylko przed przeciwnikami, ale także przed laserami obronnymi, które będą strzelać do ciebie ze wszystkich stron. W grze jest tylko 6 poziomów, a na każdym z nich czekają na ciebie zupełnie różne przeszkody i niebezpieczeństwa. Po drodze możesz zbierać energon w różnych kolorach, które są rodzajem bonusów, które poprawią parametry twojego transformera i dodadzą ci punkty. Podczas gry nie zapominaj również o możliwości przeglądania mapy, w przeciwnym razie możesz się zgubić. W końcu gra jest dość interesująca i ma dobrą grafikę, więc na pewno ci się spodoba. Powodzenia!
- ruchy
- strzelać
,
- wybór broni
O grze:
- Oryginalna nazwa gry — Transformers Battle for Energon.
- Gra zdobyła uznanie wśród naszych graczy, którzy ocenili ją na 4.3 z 5. Łącznie zagłosowało 2733 osob(y).
- Premiera gry miała miejsce w grudniu 2013 roku i od razu stała się dostępna na następujących urządzeniach: przeglądarka internetowa (PC) oraz urządzenia mobilne (smartfony i tablety).
- Stworzona w technologii HTML5 — można grać bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności instalacji.























